کنگره مواد پیشرفته

کنگره مواد پیشرفته

کد خبر:R_60526

 

کنگره مواد پیشرفته

نام رویداد: کنگره مواد پیشرفته ۲۰۱۷

نوع رویداد: نمایشگاه، کنفرانس

موضوع: علم مواد و علوم بین رشته‌ای مرتبط

شاخه: علم مواد، فلزات و آلیاژها، پلیمرها و مواد نرم، کربن، بیو مواد، نانو مواد، انرژی، کامپوزیت، مواد آمورف و ..

زمان: ۲۲ تا ۲۴ آگوست ۲۰۱۷

مکان: استکهلم، سوئد

جزئیات:

کنگره مواد پیشرفته اروپا یک رویداد بین‌المللی سه روزه است که توسط انجمن بین‌المللی مواد پیشرفته و دانشگاه لینکوپینگ طی ۲۲ الی ۲۴ آگوست سال ۲۰۱۷ در استکهلم سوئد برگزار می‌شود.

هدف این رویداد فراهم کردن مکانی جهانی برای محققان و مهندسان فعال در دانشگاه‌ها و صنایع است تا نتایج تحقیقات و فعالیت‌های خود را در زمینه‌های اساسی و بین‌رشته‌ای علوم و تکنولوژی مواد ارائه دهند. این رویداد پروفسورها، پژوهشگران، دانشمندان و صاحبان کسب‌وکار را گرد هم می‌آورد تا در این پلت فرم بین‌المللی نتایج تحقیقات خود، ایده‌های جدید و یافته‌های خود را در این زمینه انتشار دهند.

موضوعاتی که به صورت اختصاصی در این کنگره مورد توجه است شامل مواد و ابزارهای زیستی، محیط‌زیست و مواد سبز، دانش و تکنولوژی پلیمرها، زیست حسگرها و مواد بیوالکترونیک، مواد مهندسی و ساخت و ساز، نانومواد و نانو‌تکنولوژی، تکنولوژی­های انرژی هوشمند، مواد کامپوزیتی و سرامیکی، انرژی، مواد نوری، مواد مغناطیسی و مواد الکترونیکی می‌باشد.

همچنین در این کنگره به‌صورت موازی به موارد زیر پرداخته می‌شود:

 

 

  • انجمن جهانی گرافن: انجمن آخرین توسعه‌های تکنولوژی، کاربردها، پیشرفت‌های تجاری و نیازهای نهایی کاربران و چالش‌های موجود درباره گرافن را پوشش می‌دهد.
  • اجلاس جهانی دیابت: اجلاس جهانی با حضور سخنرانان دعوت‌شده به همراه جلسات شفاهی و ارائه پوسترها در زمینه دیابت که شامل آخرین پیشرفت‌ها، تحقیقات و شرایط بازار است، برگزار می‌شود.

 

  • نانوژنراتورها و پیزوترونیک ها: این سمپوزیوم قصد دارد مبانی نانوژنراتورها و ارتباط بین قطبش پیزوالکترونیک و رفتارهای نیمه‌رساناها را آموزش دهد.

 

  • اجلاس اروپایی دارورسانی و فرمولاسیون: جلسات به تکنولوژی‌ها و سیستم‌ها در زمینه دارورسانی، راه‌های مختلف و روش‌های مدیریت، نانو داروها، تحویل دهی پپتید، ژن و پروتئین، ابزار پزشکی و توسعه آن‌ها و بیشترین چالش‌ها در زمینه تحقیقات دارورسانی و بازار اختصاص داده‌شده است.

انجمن اروپایی بیوتکنولوژی: انجمن با هدف گرد هم آوردن پروفسورها، محققان و دانشمندان برای به اشتراک گذاشتن یافته‌ها و آخرین نتایج تحقیقات و ایده‌ها فعالیت می‌کند.

لینک:

http://www.vbripress.com/eamc/

More from ناهید عزیزی

استفاده از پوشال­‌های سیلیکونی دورریز به‌­عنوان آند باتری‌­ها

کد خبر: ۵۱۲۱۸۱ تولید ویفرهای سیلیکونی با خلوص بالا (بیشتر از ۹۹/۹۹...
مشاهده مطلب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *