صندلی بدون صندلی برای نشستن در هر مکانی!

صندلی بدون صندلی برای نشستن در هر مکانی!

کد خبر: ۶۰۴۲۴۱۱

صندلی بدون صندلی برای نشستن در هر مکانی!

دو شرکت صندلی قابل پوشش ارگونومیکی را ساخته‌اند که به اشخاص اجازه می‌دهد در هر مکانی و در هر زمانی که نیاز به استراحت دارند بنشینند! استارت آپ آلمانی با نام نون با همکاری سوییس یک صندلی متفاوت نسبت به صندلی‌های متداول طراحی کرده است.

این صندلی از پلاستیک‌هایی مانند پلی‌آمید ساخته‌شده‌است و به کمک یک سری از تسمه‌ها به پا می‌چسبد و هنگامی که یک دکمه در بالای پا فشرده می‌شود به طور خودکار قفل می‌شود. کارگرانی که این دستگاه را می‌پوشند می‌توانند در هر زمانی که بخواهند استراحت کنند.

“صندلی بدون صندلی” این پتانسیل را دارد که در هر صنعتی که نیاز است کارگران مدت زمان طولانی بایستند و امکان وجود صندلی‌های معمولی نیست استفاده شود. واضح‌ترین مثال برای کاربرد این صندلی کارهای خط مونتاژ یا خطوط تولید مانند صنعت اتومبیل‌سازی است. با کمک به رفع خستگی کارکنان، این ابزار می‌تواند احتمال آسیب کارکنان را کاهش دهد و راندمان کار افزایش یابد.

کیت گونارا سازنده این صندلی معتقد است طراحی او نسبت به سایر طراحی‌‌های موجود در این زمینه متفاوت است. وی امیدوار است این صندلی زمان استراحتی برای کارگران در بسیاری از صنایع و در تمام جهان فراهم کند. وی در این باره گفت: “من همواره آرزو داشتم چیزی را از خود بر جای بگذارم که به افراد کمک کند یا حداقل دنیا را به جای کمی بهتری تبدیل کنم.”

 

 

لینک:

https://futurism.com/the-chairless-chair-allows-you-to-sit-anywhere/

کلمات کلیدی
More from ناهید عزیزی

رویداد هفته شهرهای هوشمند

رویداد هفته شهرهای هوشمند کد خبر:R6030 نام رویداد: هفته شهرهای هوشمند ۲۰۱۷...
مشاهده مطلب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *