ساختمان‌‌ها و ساختار هوشمند

ساختمان‌‌ها و ساختار هوشمند

کد خبر:R_60609

ساختمان‌‌ها و ساختار هوشمند

نام رویداد: ساختمان‌‌ها و ساختار هوشمند
نوع رویداد: نمایشگاه، کنفرانس
موضوع: هوشمند سازی شهرها و ساختمان ها
شاخه: تمام علوم مرتبط
زمان و مکان:
یوهانسبرگ، افریقای جنوبی ۱۶ تا ۱۷ مه ۲۰۱۸
کیپ تاون افریقای جنوبی سپتامبر ۲۰۱۸
کوازولو- ناتال افریقای جنوبی ۶ تا ۷ فوریه ۲۰۱۸
برگزارکننده:_
جزئیات:
امروزه یکی از مباحث جذاب در تکنولوژی‌ها، هوشمندسازی ساختمان‌ها و شهرها می‌باشد. به‌ همین دلیل در کشورهای مختلف نشست‌ها و رویدادهایی در این زمینه برگزار می‌شود. نشستی با بررسی ساختمان‌های هوشمند در سال ۲۰۱۸ در افریقای جنوبی برگزار خواهد شد.
حدود شصت و پنج درصد از جمعیت این کشور هم اکنون در شهرها زندگی می‌کنند و این رقم هر ساله ۲/۱ درصد افزایش می‌یابد. همچنین انتظار می رود تقاضا برای انرژی تا سال ۲۰۳۰ دو برابر شود و ساختمان‌ها یکی از بزرگ‌ترین مصرف کننده‌های انرژی هستند.
ساختارها و ساختمان‌های هوشمند قلب شهرهای هوشمند امروزی هستند و این مفهوم جدیدی نیست. با این حال آگاهی و پذیرش تکنولوژی ها و رویکردهای مورد نیاز برای ایجاد ساختمان‌های هوشمند به تاخیر افتاده است. توجه به گسترش این مفاهیم منجر به فراگیر شدن ساختمان‌های و شهرهای هوشمندی خواهد شد که مزایای زیادی خواهند داشت.
این مجموعه از نشست‌ها در زمینه ساختمان‌های هوشمند و زیرساخت‌ها که در سال ۲۰۱۸ در افریقای جنوبی برگزار خواهد شد برای افراد تصمیم‌گیرنده در طراحی، ساخت و مدیریت ساختمان‌ها به منظور آموزش و توسعه بخش عمومی و خصوصی برنامه‌ریزی شده‌است.
این نشست موضوعاتی مانند تکامل تکنولوژی‌ها، ارزش افزوده‌های جدید، جریان‌های نوآورانه کسب درآمد، ساختمان‌ها و شهرهای آینده، نسل جدید رویکردها در طراحی ساختمان‌ها، تحول زیرساخت‌ها و استراتژی‌های پایدار را پوشش خواهد داد. جلسه‌های تعاملی در این بخش برای پروژه‌های عمومی و خصوصی درگیر در طراحی، توسعه و پایداری ساختمان‌ها برگزار می شود. تمرکز اصلی در این نشست‌ها بر روی مواردی مانند آینده ساختمان‌ها و شهرها، مطالعات موردی و غلبه بر چالش‌ها می‌باشد.
در این کنفرانس درباره موضوعاتی مانند خانه‌ها و شهرهای هوشمند و نقش حیاتی آن‌ها در دولت‌ها، تفاوت یک خانه هوشمند با یک خانه معمولی، هزینه ساخت خانه‌های هوشمند، نادیده گرفتن ساخت خانه‌های هوشمند و مزایای ساخت خانه‌های هوشمند، استفاده از یک استراتژی جامع دیجیتال در این زمینه، استفاده از شرکای تجاری مورد اعتماد برای پیاده سازی ایده‌ها، بهبود عملکرد ساختمان‌ها از طریق تکنولوژی‌های هوشمند، استفاده از عناصر هوشمند در ساختمان، کشف اینکه چگونه تکنولوژی‌ها به نفع افراد جامعه پیش می‌رود، استفاده از اینترنت کردن اشیا در خانه‌های هوشمند، علم داده‌ها و تجزیه و تحلیل در هوشمندسازی، نسل بعدی زندگی و نیازها، طراحی خانه ها و ساختمان های آینده، مشارکت شهروندان، مدل های جدید اقتصادی، تکنولوژی های جدید و گرایش ها سخنرانی خواهد شد.
سخنرانان این نشست در افریقای جنوبی تونی لی لوئن لن متخصص پیشرفت های پایدار، شارودا راپتی سرپرست شهرهای هوشمند افریقا، وارن گری مهندس مکانیک، هارولد کارپنتر مدیر آب و انرژی افریقای جنوبی و … می باشند.

لینک:

http://www.smart-summit.com/

More from ناهید عزیزی

تستی برای تشخیص سرطان قبل از بروز نشانه ها!

کد خبر: ۶۰۵۰۸۲ تستی برای تشخیص سرطان قبل از بروز نشانه ها!...
مشاهده مطلب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *