اندیشه‌های نوین در مدیریت کسب‌ و کار

 اندیشه‌های نوین در مدیریت کسب‌ و کار

کد خبر:R_60602

اندیشه‌های نوین در مدیریت کسب‌ و کار

نام رویداد: اولین کنفرانس ملی اندیشه‌های نوین در مدیریت کسب ‌و کار

نوع رویداد: کنفرانس، همایش، سمینار، کارگاه

موضوع: کسب‌ و کار و مدیریت

شاخه: فعالان کسب‌ و کار

زمان: ۱۱ آبان ۱۳۹۶

مکان: ایران، تهران

برگزارکننده: دانشگاه علم و فرهنگ

اولین کنفرانس ملی اندیشه‌های نوین در مدیریت کسب ‌و کار، به همت دانشگاه علم و فرهنگ در تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۶ در مرکز همایش‌های این دانشگاه برگزار خواهد شد. در این کنفرانس تیمی متشکل از اساتید برجسته و فعال دانشگاه‌های سرآمد در حوزه مدیریت کشور، در راستای ترویج فرهنگ پژوهش و نوآوری و تزریق آن به دنیای کسب ‌و کار حضور دارند. هدف این رویداد برنامه‌ریزی برای توسعه همه‌جانبه کشور است. تمامی متخصصان، کارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و افراد فعال در حوزه کسب‌ و کار که علاقه به تبادل نظر وآگاهی یافتن  از مسائل موجود در این زمینه دارند می‌توانند در برنامه‌های متنوع این رویداد شرکت کنند.

همچنین در این کنفرانس از حامیان مالی این برنامه تقدیر خواهد شد و این فرصت مناسبی برای شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های نوپا است که با هزینه مناسبی در میان جمعی از فعالین در حوزه کسب ‌و کار به معرفی کسب ‌و کار خود بپردازند.

سخنران کلیدی این رویداد پروفسور آرین قلی پور استاد برجسته دانشگاه تهران از دانشکده مدیریت منابع انسانی می‌باشد.

در کنار این رویداد، کارگاه آموزشی راهکارهای ورود به عرصه بین‌المللی برای موسسات کوچک و متوسط توسط دکتر احمد ترک نژاد برگزار خواهد شد. این کارگاه برای اغلب کسب ‌و کارهای امروزی، با هدف توسعه کسب‌ و کار جذاب است.

ازجمله موضوعاتی که در این رویداد مورد توجه است، استراتژی‌های کسب ‌و کار، بازاریابی و مدیریت فروش در کسب ‌و کار، مدیریت کارآفرینی در کسب ‌و کار، تجارت الکترونیک و کسب ‌و کار، کسب ‌و کار بین‌المللی، فناوری اطلاعات و کسب ‌و کار، شبکه‌های اجتماعی و کسب‌ و کار و شرکت‌های نوپا و کسب‌ و کار می‌باشد.

برخی از اعضای کمیته علمی کنفرانس پروفسور غلامرضا طالقانی از دانشگاه تهران، دکتر بهمن حاجی پور از دانشگاه شهید بهشتی، دکتر علی رجب زاده از دانشگاه تربیت مدرس، دکتر زهره دهدشتی از دانشگاه علامه طباطبایی می­باشند.

افرادی که خواهان ارسال مقاله در این رویداد هستند تا ۱ مهر ماه سال ۹۶ فرصت دارند مقاله‌های خود را به این رویداد ارسال کنند.همچنین کنفرانس در تاریخ ۱۱ آبان سال ۹۶ برگزار می‌شود.

لینک:

www.ncbm.ir

More from ناهید عزیزی

ساختار پروتئین اصلی آلزایمر آشکار شد

کد خبر: ۶۰۴۱۵۲   ساختار پروتئین اصلی آلزایمر آشکار شد امکان کشف...
مشاهده مطلب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *