آی‌بگ؛ کیسه کاغذی اپل!

اپل برای ثبت اختراع یک کیسه کاغذی اقدام کرده است که توسط برایان فانگ، گزارشگر واشنگتن‌پست گزارش شده است.

بله این محصول مانند یک کیسه خرید است؛ اما یک صفحه نمایش لمسی یا یک ریزتراشه (و نه یک جک هدفون، به‌طور طبیعی) ندارد. این محصول، هماهنگ با زیبایی‌شناسی بکر اپل سفید خواهد بود. تصویر منتشرشده، بخشی از اطلاعات موجود در درخواست حق ثبت اختراع را نشان می­دهد. به نظر می‌رسد مانند یک کیسه کاغذی کاملا استاندارد فروشگاه‌ها باشد.

درخواست ارسالی توسط اپل، شامل حداقل ۶۰ درصد محتوای بازیافتی در تولید است که اواسط ماه سپتامبر ثبت شده است.

 

apple-bag

سابقه و هدف

کیسه‌ها اغلب برای حمل خریدها استفاده می‌شوند. به‌عنوان مثال، کیسه‌های خرده‌فروشی برای اقلام خریداری‌شده از یک فروشگاه خرده‌فروشی استفاده می­شوند.

این اقدام احتمالا رویکرد جدید اپل برای حذف کیسه‌های پلاستیکی از محیط زیست باشد. اگر عادل باشیم، اپل ذکر کرده بود که بیشتر کاغذهای بازیافت شده در محصولات، ضعیف­تر هستند و بیشتر مستعد پاره شدن. با این حال، تا خوردن خاص کیسه جدید اپل، ظاهرا آن را از لحاظ ساختاری پرسروصدا جلوه می­دهد. حتی یک «حلقه» یا طناب بسیار خوب در بالای کیسه تعبیه شده است که توسط یک مقوای راه‌راه، تقویت یا محکم شده است. به‌طور جدی، خوره‌های کاغذ به این محصول علاقه‌مند خواهند شد.

به هر حال، این محصول با نام «آی‌‌بگ»  iBag)) یا هر آنچه آنها تصمیم دارند آن را نام‌گذاری کنند، به‌زودی به فروشگاه‌های نزدیک شما می­آید.

 

منبع

کلمات کلیدی
More from مرجان هدایتی

درمانی نوین برای گروهی از اختلالات ژنتیکی پوستی

کد خبر:۶۰۳۱۷۳ درمانی نوین برای گروهی از اختلالات ژنتیکی پوستی محققان از...
مشاهده مطلب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *